top of page

Проект #hiretheukrainian спрямований на допомогу у виборі професії, яка підходить саме вам, що передбачає покращення існуючих та отримання нових hard & soft skills, пошук роботи у великій компанії чи малому підприємстві або допомогу у власному підприємницькому шляху; #hiretheukrainian служить інформаційним порталом для шукачів роботи – з усіма наявними дошками вакансій для найму українців; переліком освітніх курсів, спрямованих на підготовку до співбесід, формування навичок написання резюме, підвищення кваліфікації, культурну адаптацію тощо; Особлива увага приділяється підприємницькій свідомості, навичкам і знанням. «Традиційні» робочі місця (на заводах або в офісах більшості компаній) стають все менш доступними та більш нуднішими. У той час як ремесла, мікробізнес, послуги та самозайнятість стають новим довготривалим трендом; Дошки вакансій, вебінари, відеоуроки, подкасти – ми (майже) не створюємо новий контент для #hiretheukrainian, а знаходимо вже існуючий і робимо його доступним для наших учасників і клієнтів; Це односторонній спосіб спілкування – від платформи до клієнта – без збору інформації про клієнтів. Однак клієнти, яким може знадобитися подальша підтримка з вибором кар'єри, можуть скористатися допомогою в межах #mentalhealth простіру.

Війна торкнулася умів і душ кожного з нас. Перебуваючи на передовій або в глибокому тилу, переселившись в інше місто в Україні або виїхавши за кордон – наше психічне здоров'я і стабільність першими зачіпаються всіма звірствами війни. Перш ніж рухатися далі і почати будувати нове життя, ми повинні відновити свої душі, розум, тіло і серця.

 

#mentalhealth простір, створений для того, щоб кожен міг повернути впевненість, повірити в себе, довіритися іншим і позбутися душевних бар'єрів. Ми створюємо безпечну та довірливу спільноту українських професіоналів у сфері психічного здоров'я та коучингу, об'єднану спільною метою – розвивати себе професійно та особисто, допомагаючи іншим.

 

Наша перша мета - популяризація переваг та необхідності психологічної та коучингової підтримки в українському суспільстві, нормалізація практик психічного здоров'я для людей, надання освіти широким верствам населення та фахівцям з психічного здоров'я.

#mentalhealth простір обслуговує клієнтів своїм унікальним способом.

 

Чим ми відрізняємся від інших психологічних платформ? Клієнти отримують виключно індивідуально розроблені програми для особистісного зростання, коучингової підтримки та «м'якої» психологічної допомоги. Фахівці нашої спільноти добре знають один одного, тому ми можемо порекомендувати того, хто найкраще підходить для конкретного клієнта.

Окрім (і до) індивідуальної програми підтримки, будь-який зацікавлений клієнт може отримати доступ до освітніх ресурсів, соціальних мереж, де можна знайти життєві опори за допомогою корисних порад, технік та прийомів стабілізації свого стану

Коучинг – це сильний і унікальний метод розвитку. При застосуванні сертифікованими і креативними фахівцями це допомагає мотивованим клієнтам чітко бачити власний шлях вперед, дає свіжі погляди, задає незвичайні питання і ламає звичні шаблони мислення. Зараз коучинг не є широко відомим в українському суспільстві – це дає нам багато можливостей для його популяризації, підвищення соціальної свідомості та отримання більшої кількості прихильників, які розуміють та використовують його переваги.

 

Ми започаткували #coachtheukrainian – освітній та гуманітарний проект, спрямований на те, щоб українці відбудовували своє життя, яке постраждало від війни. Для коучів це дає можливість зробити свій внесок у добру справу та приєднатися до самокерованої спільноти, що розвиваєтся. Для клієнтів він надасть інформацію про коучинг, а також можливість спробувати коучинг-сесії від сертифікованих тренерів.

 

Проект працює за концепцією "pro bono plus" - хоча "безкоштовні" коучингові сесії все ще лежать в основі, для забезпечення підтримки протягом тривалого періоду та підвищення стійкості програми необхідно багато іншої роботи. Ми включаємо можливість для тренерів запропонувати підтримку за межами коучингу; з грошовими пожертвами або їх часом та досвідом у залученні до підвищення обізнаності. Клієнтам, які отримали коучинг і опинилися в кращому стані, також буде запропоновано зробити внесок.

 

Ми працюємо з усіма асоціаціями та спільнотами коучей, оскільки настав час об'єднатися та допомогти.

 

Наш девіз - «коуч має бути у кожного».

Ми добро розуміємо, що зараз кожному з нас не хочеться занурюватися у юридичні питання. Але, нажаль, життя у воєнні часи диктує свої умови. Розділені родини, пошкоджене майно, перебування за кордоном, зруйнований бізнес - дуже важливо отримати грамотну та вчасну юридичну допомогу по всіх цих питаннях.

Команда LawL&V нараховує 15 юристів та адвокатів, яки мешкають в Україні, Німеччині, Польщі, ОАЄ, Великобританії, Швеції (і цей список буде продовжуватись). Вони готові надати вам допомогу по найрізноманітніших питаннях юридичної підтримки.

 

Детальний опис послуг та всі контакти - за посиланням. Перша консультація надається безкоштовно. Цінова політика дуже гнучка і для кожного з клієнтів команда LawL&V. Особлива увага приділяється українським військовим та тимчасово переселеним особам. 

Вирішуйте ваші юридичні питання вже зараз, де б ви не знаходилися.

bottom of page