top of page

Coach the Ukrainian

Ділимося знаннями та досвідом про коучинг як потужний інструмент особистого розвитку.
Проект тривав з вересня 2022 до травня 2023 і наразі є завершений.

Про проект Coach the Ukrainian

Коучинг – це не обов'язково перший інструмент, який ви собі уявляєте, коли говорите про підтримку людей, які рятуються від війни. Однак це сильний і унікальний метод розвитку. При застосуванні сертифікованими і креативними фахівцями це допомагає мотивованим клієнтам чітко бачити власний шлях вперед, дає свіжі погляди, задає незвичайні питання і ламає звичні шаблони мислення. 

Ми започаткували #coachtheukrainian – освітній та гуманітарний проект, спрямований на те, щоб українці відбудовували своє життя, яке постраждало від війни. Для коучів це дало можливість зробити свій внесок у добру справу та приєднатися до самокерованої спільноти, що розвиваєтся. Для клієнтів він надав інформацію про коучинг, а також можливість спробувати коучинг-сесії від сертифікованих тренерів. 

В період з вересня 2022 до травня 2023 до нас звернулися майже 120 людей - українців, які мешкали в Швейцарії, Україні та інших країнах. З 40 клієнтами наши коучи провели індивідуальні безкоштовні сессії, які були спрямовані на особистий розвиток, мотивацію та подальший рух.

Одним з підсумкив проекта #coachtheukrainian є серія подкастів "А шо так було можна?" - де ми розповідаємо про різноманітні аспекти інтеграції в Швейцарії.
Всі епізоди можливо прослухати за посиланням внизу сторінки.

Наразі проект офіційно завершено, але ви можете напряму звертатися до коучів нашої команди, якщо вас цікавить особистий розвиток та потрібне натхнення. 
*подальша індивідуальна робота з коучами #coachtheukrainian вже не є безкоштовною - ви маєте змогу дізнатися деталі на особистих сторінках наших спеціалістів за посиланнями в їхніх профілях.

Що таке коучинг

Коучинг інструмент розвитку та зростання, яка б мета у тебе не була, коуінг може допомогти її досягти. Коуч задаючи питання допомагає тобі самому відповісти на питання як досягти твоєї мети, отримує тебе на шляху.

Анна Гуменна

Коуч проекту Coach the Ukrainian

Коучинг допомагає знайти нові шляхи, щоб змінити своє життя, вирішити проблеми та почати жити.

Дмитро Мілащук

Коуч та засновник проекту Coach the Ukrainian

Команда Coach the Ukrainian

photo_2020-07-29_16-23-32 (2).webp
Дмитро Мілащук

Женева, Швейцарія

1527508081690.jpeg
Гей Саксбі

Цуг, Швейцарія 

1660743969146_edited.jpg
Анна Гуменна

Цюрих, Швейцарія 

1638264310711_edited.jpg
Ніна Джустініані

Берн, Швейцарія 

1653516674883_edited.jpg
Олена Горбатюк

Київ, Україна

1568443814593_edited.jpg
Оксана Фокіна

Київ, Україна

1574863585902.jpeg
Леа Вейерманн Лозар

Берн, Швейцарія 

1_edited.jpg
Олена Семенчук

Вільнюс, Литва

 • Яка вартість послуг?
  Психологічна підтримка: Донат (від 500 грн.). Ми спрямовуємо спонсорські кошти, щоб підтримувати українських психологів та залишати ціни на їхні послуги розумними та доступними для тих, кому це потрібно. Коучинг: Безкоштовно. Коучинг-проект #coachtheukrainian направлений на популяризацію цього інструменту особистого розвитку. Перша "chemistry" (ознайомча) індивідуальна сесія до 30 хвилин надається безкоштовно. Подальша індивідуальна співпраця з коучем - за домовленістю між клієнтом та спеціалістом.
 • Я можу вибрати психолога чи коуча зі списку?
  Так, під час заповнення заявки на участь ви можете зазначити ім'я психолога чи коуча, з яким бажаєте працювати. Це побажання буде при можливості виконане в залежності від зайнятості того чи іншого спеціаліста. Якщо ви сплачуєте повну вартість послуг, то вам гарантован вибір спеціаліста.
 • В якому форматі проводяться консультації - онлайн чи очно, та в який час?
  Наши спеціалістів мешкають в Україні та за кордоном в різних країнах Європи. Стандартний формат - онлайн консультації. Але у випадку, якщо клієнт та спеціаліст мешкають в одному місті, вони можуть зустрічатися також очно. Час зустрічей - по домовлености та зручний для клієнта і спеціаліста.
 • Я не хочу, щоб хтось знав, що я звернувся за допомогою. Ви забезпечите мою конфіденційність?
  Так, безумовно, всі індивідуальні зустріч конфіденційні. Особисті дані зберігаються у відповідності до законодавства.
 • Якою мовою проводяться консультації психологів та коучів?
  Консультації надаються мовою, яка ємоційно більш комфортна для кліентів. Українські фахівці володіють українською та російською мовами. Також можливе проведення сесій англійською, французькою та німецькою мовами, якщо ви хочете отримати допомогу від іноземного фахівця.
 • На платформі thEUkrainian є психологічний та коучинговий проект. Як зрозуміти хто може мені допомогти, психолог чи коуч?
  Якщо дивитися на час, то психолог працює з вашим минулим, допомагаючи розібратися з тими бар'єрами та травмами, яки не дають рухатися уперед. А коуч працює від сьогодні у майбутнє, змінюючи ваше ставлення до себе та життя. Взагалі, наш досвід свідчить, що часто найбільшого ефекту кліент досягає, коли працює з психологом та коучем одночасно.

Подкаст «А шо, так було можна?» | Интеграция в Швейцарии

podcast
bottom of page