top of page

Mental Health

Психологічні індивідуальні програми допомоги, відновлення та підтримки - від українців для українців

Про проект Mental Health

Війна торкнулася умів і душ кожного з нас. Перебуваючи на передовій або в глибокому тилу, переселившись в інше місто в Україні або виїхавши за кордон – наше психічне здоров'я і стабільність першими зачіпаються всіма звірствами війни. Перш ніж рухатися далі і почати будувати нове життя, ми повинні відновити свої душі, розум, тіло і серця.

 

Mental Health проект, створений для того, щоб кожен міг повернути впевненість, повірити в себе, довіритися іншим і позбутися душевних бар'єрів. Ми створюємо безпечну та довірливу спільноту українських професіоналів, об'єднану спільною метою – розвивати себе професійно та особисто, допомагаючи іншим.

 

Наша мета - популяризація переваг та необхідності психологічної підтримки в українському суспільстві, нормалізація практик психічного здоров'я для людей, надання освіти широким верствам населення та фахівцям з психічного здоров'я.

 

Клієнти отримують виключно індивідуально розроблені програми для особистісного зростання та «м'якої» психологічної допомоги. Фахівці нашої спільноти добре знають один одного, тому ми можемо порекомендувати того, хто найкраще підходить для конкретного клієнта. Окрім (і до) індивідуальної програми підтримки, будь-який зацікавлений клієнт може отримати доступ до освітніх ресурсів, соціальних мереж, де можна знайти життєві опори за допомогою корисних порад, технік та прийомів стабілізації свого стану.

Telegram канал Mental Health

Щоб дізнатися більше про психологію, різні напрямки та методи, зустріти наших спеціалістів, знайти вчасну професійну допомогу та підтримку - приєднуйтесь до нашого телеграм каналу "My Mental Health"

Команда Mental Health

IMG_20221007_121139_602_edited.jpg
Олена Кіріченко

Київ, Україна

IMG_20221007_121145_239_edited_edited.jpg
Тетяна Нікуліна

Київ, Україна

Миляева_edited.jpg
Валерія Міляєва

Київ, Україна

bbe047cc-aa14-4e72-b2ce-3d08e6f42264_edited.jpg
Юлія Токарєва

Відень, Австрія

IMG_20221007_121143_119_edited.jpg
Олена Краснонога

Київ, Україна

c9f46056-b952-49b1-bcfd-02463f4391ea.jpeg
Олена Лющенко

Люксембург

f689ee50-1d4a-48e5-91f4-e62edd827411_edited.jpg
Ксенія Петрусь

Женева, Швейцарія

Untitled design.png
Приєднатися

По всьому світу

IMG_20221007_121149_852_edited.jpg
Юрій Нагорняк

Вінниця, Україна

IMG_20221007_121147_377_edited.jpg
Ігор Ульяніч

Київ, Україна

3d67965d-f045-4ccd-941c-44ce93d063fd_edited.jpg
Оксана Ковальська

Бердичів, Україна

 • Яка вартість послуг?
  Психологічна підтримка: Донат (від 500 грн.). Ми спрямовуємо спонсорські кошти, щоб підтримувати українських психологів та залишати ціни на їхні послуги розумними та доступними для тих, кому це потрібно. Коучинг: Безкоштовно. Коучинг-проект #coachtheukrainian направлений на популяризацію цього інструменту особистого розвитку. Перша "chemistry" (ознайомча) індивідуальна сесія до 30 хвилин надається безкоштовно. Подальша індивідуальна співпраця з коучем - за домовленістю між клієнтом та спеціалістом.
 • Я можу вибрати психолога чи коуча зі списку?
  Так, під час заповнення заявки на участь ви можете зазначити ім'я психолога чи коуча, з яким бажаєте працювати. Це побажання буде при можливості виконане в залежності від зайнятості того чи іншого спеціаліста. Якщо ви сплачуєте повну вартість послуг, то вам гарантован вибір спеціаліста.
 • В якому форматі проводяться консультації - онлайн чи очно, та в який час?
  Наши спеціалістів мешкають в Україні та за кордоном в різних країнах Європи. Стандартний формат - онлайн консультації. Але у випадку, якщо клієнт та спеціаліст мешкають в одному місті, вони можуть зустрічатися також очно. Час зустрічей - по домовлености та зручний для клієнта і спеціаліста.
 • Я не хочу, щоб хтось знав, що я звернувся за допомогою. Ви забезпечите мою конфіденційність?
  Так, безумовно, всі індивідуальні зустріч конфіденційні. Особисті дані зберігаються у відповідності до законодавства.
 • Якою мовою проводяться консультації психологів та коучів?
  Консультації надаються мовою, яка ємоційно більш комфортна для кліентів. Українські фахівці володіють українською та російською мовами. Також можливе проведення сесій англійською, французькою та німецькою мовами, якщо ви хочете отримати допомогу від іноземного фахівця.
 • На платформі thEUkrainian є психологічний та коучинговий проект. Як зрозуміти хто може мені допомогти, психолог чи коуч?
  Якщо дивитися на час, то психолог працює з вашим минулим, допомагаючи розібратися з тими бар'єрами та травмами, яки не дають рухатися уперед. А коуч працює від сьогодні у майбутнє, змінюючи ваше ставлення до себе та життя. Взагалі, наш досвід свідчить, що часто найбільшого ефекту кліент досягає, коли працює з психологом та коучем одночасно.
bottom of page